Body Pure

Podstawowe składniki:

ekstrakt z pestek dyni, ekstrakt z batatów, ekstrakt z ciecierzycy pospolitej, ekstrakt z kiełków pszenicy, ekstrakt z korzenia arcydzięgla chińskiego, ekstrakt z marchwi, ekstrakt z owocu cytryny, ekstrakt z owocu papai, ekstrakt z owsa, ekstrakt z siemienia lnianego, ekstrakt z twardziaka shii-take, ekstrakt ze szpinaku ogrodowego, jabłkowy ocet winny w proszku, sok z ananasa w proszku, magnez, liść aloesu w proszku,

Postać leku:

proszek

Nazwa międzynarodowa:

Zamienniki:

Działanie:

uzupełnianie diety w składnik wspomagający usuwanie toksyn z organizmu,

Wskazania:

Profilaktycznie dla osób narażonych na zanieczyszczenia środowiskowe i dym papierosowy, przewlekle przyjmujących leki, spożywających alkohol, przy nadwadze i otyłości, upośledzonej funkcji wątroby i dróg żółciowych, alergii, rozpoczęciu programu odchudzającego.

Ważne informacje:

Sposób użycia. Stosować doustnie. Ważne jest zachowanie harmonogramu podczas oczyszczania. Zawartość jednej torebki należy zmieszać z dużą szklanką wody (200 – 250 ml) i natychmiast wypić o godzinie 17. Następną dawkę po 2 godzinach. O godzinie 22 należy wypić dużą szklankę przegotowanej wody (200 – 250 ml) oraz pójśc spać. Trzecia torebka o 6 godzinie. Kolejna po 2 godzinach.W dniu oczyszczania zaleca się nieprzyjmowanie żadnych pokarmów przez cały dzień i nie przyjmowanie zimnych płynów po przyjęciu pierwszej torebki BodyPure. W przypadku pragnienia należy pić ciepłą przegotowaną wodę. Zachować dietę wegetariańską przez 72 godziny: tylko owoce, warzywa i pełne ziarna. Osoby wrażliwe powinny stosować połowę zawartości saszetki.Zaleca się powtarzać niniejszą kurację nie częściej niż cztery – sześć razy w roku. Działania niepożądane: zmęczenie podczas oczyszczania. Ostrzeżenia: Należy poinformować lekarza o chorobach dróg żółciowych, kamicy pęcherzyka żółciowego, chorej trzustce, chorobach układu krążenia. Podczas drugiego dnia oczyszczania, mogą okazać się konieczne wielokrotne wizyty w toalecie do południa. Z tego powodu najlepiej jest przeprowadzenie oczyszczania w ciągu weekendu.

Oceń to post
Udostępnij:
Dodaj komentarz 0

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Required fields are marked *