Echinasal

YOUR EXISTING AD GOES HERE

Podstawowe skladniki:

wyciąg płynny z ziela doględy wielkiej, wyciąg płynny z owocu dzikiej róży, sok z jeżówki purpurowej, wyciąg tymiankowy, wyciąg płynny z babki lancetowatej,

Postać leku:

syrop

YOUR EXISTING AD GOES HERE

Nazwa międzynarodowa:

Zamienniki:

Działanie:

Właściwości rozluźniające zalegającą w drogach oddechowych gęstą wydzielinę, przeciwbakteryjne, wzmacniające odporność,

Wskazania:

W przewlekłych i ostrych zakażeniach bakteryjnych i wirusowych górnych dróg oddechowych ( przeziębienia, grypa ) z objawami męczącego, suchego kaszlu.

Wazne Informacje:

Sposób użycia. Stosować doustnie. Dzieci od 7 do 12 lat – 2 razy dziennie po 1 łyżce stołowej. Dzieci powyżej 12 lat i dorośli – 3 do 4 razy dziennie po 1 łyżce stołowej. Dzieciom młodszym preparat może być podawany wyłącznie według przepisu lekarza. Czas trwania kuracji powinien wynosić 10 dni. Profilaktyczne stosowanie preparatu wymaga wielodniowego podawania ( przez 20 dni ). W okresach występowania wzmożonych infekcji dróg oddechowych należy stosować połowę dawek leczniczych. Nie zaleca się samodzielnego podawania preparatu dzieciom w wieku poniżej 7 lat.Ostrzeżenia: Należy poinformować lekarza w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku, uczulenie na kwiaty z rodziny Asteraceae (Złożone). Należy poinformować lekarza o przyjmowaniu jednocześnie leków, które mogą upośledzać czynność wątroby, o ciąży i karmieniu piersią.

Oceń to post