Fitonasal

Podstawowe skladniki:

liofilizowany ekstrakt z kwiatostanu kocanek frakcja lipofilna, olejek eteryczny z eukaliptusa, olejek eteryczny z mięty pieprzowej, olejowy ekstrakt z kocanki w roztworze oleju słonecznikowego,

Postać leku:

krople do nosa

Nazwa międzynarodowa:

Zamienniki:

Działanie:

Właściwości regenerujace błonę śluzową nosa, udrażniające nos,

Wskazania:

W celu regeneracji śluzówki nosa podrażnionej w związku z suchością błony śluzowej, przeziębieniem, działaniem podrażniających czynników zewnętrznych oraz przewlekłymi chorobami takimi jak zapalenie zatok przynosowych czy alergiczny nieżyt nosa.

Wazne Informacje:

Sposób użycia. Stosować doustnie.Donosowo. Zaleca się stosowanie 1-3 kropli preparatu do każdego otworu nosowego 1 do 3 razy dziennie. Pojedyncze pojemniki można zamykać ponownie, wiec po otwarciu preparat można używać przez okres 24 godzin. By ułatwić aplikacje preparatu korzystny jest łagodny masaż nosa na zewnątrz, długimi ruchami od nasady ku górze. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Oceń to post