Inlactic

Podstawowe skladniki:

Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium animals,

Postać leku:

kapsułki

Nazwa międzynarodowa:

Zamienniki:

Działanie:

korzystnie wpływa na florę bakteryjną jelit,

Wskazania:

Wspomagająco w trakcie i po kuracji antybiotykowej dla odbudowania fizjologicznej mikroflory układu pokarmowego, wspomaganie i utrzymywanie prawidłowej mikroflory układu pokarmowego, stymulacja i wspomaganie prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, wspomagająco w zaburzeniach czynnościowych jelit (zaparcia, wzdęcia), wspomaganie organizmu w nietolerancji pokarmowej i zaburzeniach związanych ze zmianą diety, miejsca pobytu, zwłaszcza w trakcie podróży.

Wazne Informacje:

Sposób użycia: Doustnie. 1 kapsułka na dobę. Stosowanie u dzieci-zmieszać zawartość kapsułki w osłodzonej wodzie lub podawać w pożywieniu. Zaleca się przyjmowanie preparatu w trakcie posiłku lub do 30 minut po posiłku. W okresie stosowania antybiotyków preparat należy przyjmować 3 godziny po przyjęciu antybiotyku i kontynuować jego stosowanie jeszcze tydzień po zakończeniu antybiotykoterapii.Przechowywać w lodówce.