Vigor Plus

YOUR EXISTING AD GOES HERE

Podstawowe skladniki:

selen, witamina K (fitochinon), chrom, miedź, witamina B5 (kwas pantotenowy), witamina E (tokoferol), magnez, wyciąg z miłorzębu japońskiego, wyciąg z żeń-szenia, luteina, witamina B12 (cyjanokobalamina), witamina D3 (cholekalcyferol), jod, witamina H (biotyna), kwas foliowy, mangan, witamina A (retinol i jego pochodne), witamina B2 (ryboflawina), witamina B1 (tiamina), witamina B6 (pirydoksyna), żelazo, cynk, witamina PP (kwas nikotynowy), witamina C (kwas askorbinowy), fosfor, wapń,

Postać leku:

tabletki

YOUR EXISTING AD GOES HERE

Nazwa międzynarodowa:

Zamienniki:

Działanie:

Właściwości uzupełniające codzienną dietę w witaminy i minerały, wzmacniające sprawność intelektualną i fizyczną,

Wskazania:

W okresie wymagającym intensywnej koncentracji i sprawnej pamięci, w stanach zmęczenia psychicznego i fizycznego, w okresie wzmożonego narażenia na stres, w celu uzupełnienia diety o witaminy i składniki mineralne.

Wazne Informacje:

Sposób użycia. Stosować doustnie. Dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia: 1 tabletka dziennie, podczas posiłku. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat  w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.Działania niepożądane: Sporadycznie mogą wystąpić dolegliwości żołądkowe, ustępujące po podaniu posiłku.Ostrzeżenia: Należy poinformować lekarza w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Należy poinformować lekarza o schorzeniach nerek, o przyjmowaniu preparatów zawierających witaminę A i D. Należy poinformować lekarza o ciąży lub o podejrzeniu ciąży oraz karmieniu piersią.

Oceń to post