Lekopedia

Stworzyliśmy poniższą encyklopedię leków, aby jeszcze bardziej przybliżyć pacjentom informacje na temat dostępnych na polskim rynku leków. Baza zawiera informacje na temat ponad 5 tys. leków przygotowane przez wysokiej klasy profesjonalistów pracujących w branży farmaceutycznej.

Wszystkie dostępne informacje są aktualne i zawierają szczegółowe instrukcje stosowania dla każdego leku. Ponadto, wszystkie leki można wyszukać za pomocą wyszukiwarki leków, aby szybko znaleźć potrzebne informacje. Encyklopedia leków jest darmowa i dostępna dla każdego.

Encyklopedia leków, nazywana przez nas także lekopedią – wykazem i spisem lekarstw/medykamentów, została stworzona z myślą nie tylko o pacjentach i klientach aptek, ale dla wszystkich osób w całej Polsce poszukujących tego typu informacji na temat farmaceutyków i ich używania. Przy każdym leku można znaleźć takie informacje jak jego zastosowanie, przeznaczenie, dawkowanie oraz przeciwwskazania. Jest to szczególnie przydatne dla tych lekarstw, które wymagają specjalistycznej wiedzy i szczegółowych informacji o składzie i dawkowaniu.

Encyklopedia leków jest również szczególnie przydatna dla lekarzy i farmaceutów, ponieważ pozwala im na szybkie i łatwe przeszukiwanie dostępnych leków i sprawdzanie ich składu. Dzięki tej encyklopedii lekarze i farmaceuci mogą szybko ocenić skuteczność i bezpieczeństwo stosowania danego leku, zanim zalecą go swoim pacjentom

Leki w encyklopedii zostały posortowano alfabetycznie. Każdy lek można znaleźć w dwojaki sposób – poprzez alfabet umieszczony w górnej części strony oraz przez specjalnie przygotowaną przez wylecz-to.pl wyszukiwarkę. Dodatkowo po lewej stronie pod logiem znajduje się chmura tagów zawierająca najpopularniejsze dziedziny medycyny wg. których można odnaleźć poszukiwane leki.

Zapraszamy do korzystania
Zespół wylecz-to.pl

Encyklopedia Leków