Lekopedia

Stworzyliśmy poniższą encyklopedię leków, aby jeszcze bardziej przybliżyć pacjentom informacje na temat dostępnych na polskim rynku leków. Baza zawiera informacje na temat ponad 5 tys. leków przygotowane przez wysokiej klasy profesjonalistów pracujących w branży farmaceutycznej.

Encyklopedia leków, nazywana przez nas także lekopedią – wykazem i spisem lekarstw/medykamentów, została stworzona z myślą nie tylko o pacjentach i klientach aptek, ale dla wszystkich osób w całej Polsce poszukujących tego typu informacji na temat farmaceutyków i ich używania. Przy każdym leku można znaleźć takie informacje jak jego zastosowanie, przeznaczenie, dawkowanie oraz przeciwwskazania.

Leki w encyklopedii zostały posortowano alfabetycznie. Każdy lek można znaleźć w dwojaki sposób – poprzez alfabet umieszczony w górnej części strony oraz przez specjalnie przygotowaną przez wylecz-to.pl wyszukiwarkę. Dodatkowo po lewej stronie pod logiem znajduje się chmura tagów zawierająca najpopularniejsze dziedziny medycyny wg. których można odnaleźć poszukiwane leki.

Zapraszamy do korzystania
Zespół wylecz-to.pl

Encyklopedia Leków