Broncho-Vaxom

Podstawowe składniki:

liofilizat bakterii Haemophilus influenzae, liofilizat bakterii Klebsiella ozaenae, liofilizat bakterii Klebsiella pneumoniae, liofilizat bakterii Moraxella catarrhalis, liofilizat bakterii Staphylococcus aureus, liofilizat bakterii Streptococcus pneumoniae, liofilizat bakterii Streptococcus pyogenes, liofilizat bakterii Streptococcus viridans,

Postać leku:

kapsułki

Nazwa międzynarodowa:

Zamienniki:

Działanie:

Właściwości podnoszące odporność układu oddechowego,

Wskazania:

W leczeniu wspomagającym bakteryjnych infekcji dróg oddechowych, oskrzeli, gardła, krtani, nosa, zatok przynosowych i uszu, w powikłaniach bakteryjnych zakażeń wirusowych układu oddechowego, zwłaszcza u dzieci i osób w podeszłym wieku, w zapobieganiu nawrotom infekcji układu oddechowego i ich przejściu w stan przewlekły.

Ważne informacje:

Sposób użycia. Stosować doustnie. Preparat należy przyjmować na czczo. Kapsułki dla dzieci można otworzyć i zawartość zmieszać z napojem. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Zwykle w leczeniu ostrych infekcji lek podaje się do ustąpienia objawów, lecz co najmniej 10 dni. W infekcjach przewlekłych podaje się przez 10 dni w miesiącu, przez 3 kolejne miesiące. Gdy konieczne jest podanie antybiotyku, najlepiej jest dołączyć Broncho-Vaxom na początku leczenia. Działania niepożądane: nudności, biegunka, rumień, wysypka, świąd, podrażnienie gardła, ból głowy.Ostrzeżenia: Nie zaleca się stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

OCEŃ: 3.5/5 z 2 ocen
Udostępnij:
Dodaj komentarz 0

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Required fields are marked *