Dida

Podstawowe skladniki:

wyciąg z: czosnku, nagietka, kardamonu, goździka, ziela oregano, liści oliwnych, tymianku oraz olejek: cynamonowy, miętowy i koprowy

Postać leku:

tabletki

Nazwa międzynarodowa:

Zamienniki:

Działanie:

Właściwości przeciwgrzybiczne i wspomagające trawienie oraz utrzymanie prawidłowej przemiany materii i równowagi mikrobiologicznej w organizmie.

Wskazania:

Przy leczeniu zaburzeń flory jelitowej związanych z Candida albicans (problemy z koncentracją, częste bóle głowy spowodowane zaburzeniami flory jelitowej, biegunki na przemian z zaparciami, wzdęcia). Lek podnosi naturalną odporność organizmu. Ponad to wspomaga utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w organizmie, walkę i zapobieganie nadkażeniom grzybiczym przewodu pokarmowego.

Wazne Informacje:

Sposób użycia: Stosować doustnie po 2 tabletki dziennie przez 45 dni. Po tym okresie należy przyjmować 1 tabletkę dziennie. Lek powinno spożywać się przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody. W celu zwiększenia skuteczności leczenia wskazane jest: Wyeliminowanie z diety alkoholu, cukru, drożdży. Zwiększenie spożycia białka, kwasów tłuszczowych pod postacią oliwy z oliwek lub oleju lnianego. Codzienne przyjmowanie dziennej dawki witamin i minerałów. Preparat nie jest substytutem zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie podawać preparatu dzieciom. Ostrzeżenia: Należy poinformować lekarza w przypadku ciąży, podejrzenia ciąży lub karmienia piersią.

Oceń to post