Domowa Apteczka Skrzyp Complex

Podstawowe składniki:

witamina B5 (kwas pantotenowy), witamina C (kwas askorbinowy), witamina H (biotyna), witamina PP (kwas nikotynowy), witamina B12 (cyjanokobalamina), witamina B6 (pirydoksyna), witamina B2 (ryboflawina), witamina B1 (tiamina), witamina E (tokoferol), drożdże, krzem, ekstrakt ze skrzypu, kwas foliowy,

Postać leku:

tabletki

Nazwa międzynarodowa:

Zamienniki:

Działanie:

pomaga w zachowaniu zdrowego wyglądu skóry, paznokci i włosów,

Wskazania:

Preparat uzupełnia codzienną dietę w składnik niezbędne dla prawidłowego wzrostu i regeneracji włosów, skóry i paznokci.

Ważne informacje:

Sposób użycia: Doustnie. Osoby dorosłe 1-3 tabletki dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Ostrzeżenia: należy poinformować lekarza w przypadku gdy ma się nadwrażliwość na składniki preparatu. Jeśli jest się lub podejrzewa się, że jest się w ciąży lub karmi się piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w ciąży i okresie karmienia piersią.

OCEŃ: 4/5 z 1 ocen
Udostępnij:
Dodaj komentarz 0

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Required fields are marked *