Dr Uroda Piękne i lśniące włosy

YOUR EXISTING AD GOES HERE

Podstawowe skladniki:

witamina B1 (tiamina), witamina B2 (ryboflawina), witamina B5 (kwas pantotenowy), witamina B6 (pirydoksyna), witamina E (tokoferol), witamina H (biotyna), witamina PP (kwas nikotynowy), L-cysteina, kwas foliowy, beta karoten, glukonian miedziowy, mleczan cynku, glicyna, wyciąg z pokrzywy, wyciąg ze skrzypu polnego,

Postać leku:

tabletki

YOUR EXISTING AD GOES HERE

Nazwa międzynarodowa:

Zamienniki:

Działanie:

Uzupełnia dietę w składniki odżywiające i wzmacniające włosy.

Wskazania:

Przy nadmiernym wypadaniu włosów, osłabieniu struktury włosów (rozdwajanie), zwiększonej łamliwość i kruchość włosów, nadmiernej aktywność gruczołów łojowych. Preparat polecany w celu poprawy wyglądu i kondycji włosów.

Wazne Informacje:

Sposób użycia: Stosować doustnie. Tabletki należy połykać w całości. Popić wystarczającą ilością płynu. Tabletek nie wolno żuć, dzielić i rozgniatać. Dawkę i częstotliwość stosowania leku określa lekarz. Przed rozpoczęciem leczenia u osób z objawami rozrostu gruczołu krokowego należy wykluczyć nowotwór gruczołu krokowego. Nie stosować u pacjentów poniżej 18 lat. Należy:. Zapoznać się z właściwościami leku opisanymi w ulotce i datą ważności przed jego zastosowaniem. Przechowywać lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Działania niepożądane: Niedociśnienie tętnicze związane ze zmianą pozycji (rzadko omdlenia -mogą wystąpić na początku leczenia, po bardzo dużych dawkach, w także, gdy leczenie jest wznawiane po przerwie). Rzadko znużenie i osłabienie, obrzęki, zaburzenia rytmu serca, bóle i zawroty głowy. Lek wywiera umiarkowany wpływ na sprawność psychofizyczną, szczególnie na początku leczenia. Podczas stosowania leku należy więc zachować ostrożność przy prowadzeniu pojazdów i obsłudze maszyn. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych objawów niepożądanych, należy skonsultować się z lekarzem. Ostrzeżenia: Należy poinformować lekarza w przypadku nadwrażliwości na lek lub inne pochodne chinazoliny (prazosynę, terazosynę) lub jakąkolwiek jego substancję pomocniczą, schorzeń wątroby i innych dolegliwości, ciąży, podejrzenia ciąży lub karmienia piersią.  Preparatu nie należy stosować w ciąży, o ile to nie jest bezwzględnie konieczne. Stosowanie preparatu w okresie karmienia piersią jest przeciwwskazane. Ponadto należy poinformować lekarza o przyjmowanych innych lekach przeciwnadciśnieniowych i pozostałych preparatach, nawet o tych dostępnych bez recepty. 

Oceń to post