Drożdże z pokrzywą

YOUR EXISTING AD GOES HERE

Podstawowe skladniki:

wyciąg z pokrzywy, ekstrakt drożdżowy, witamina E (tokoferol)

Postać leku:

tabletki, kapsułki

YOUR EXISTING AD GOES HERE

Nazwa międzynarodowa:

Zamienniki:

Działanie:

Właściwości wzmacniające włosy, poprawiające wygląd paznokci i skóry, uzupełniające niedobory witamin, oczyszczające i odżywiające organizm.

Wskazania:

Przy odchudzaniu (korzystny wpływ na przemianę materii), odżywieniu i oczyszczeniu organizmu. Preparat uzupełnienia niedobór składników mineralnych i witamin, poprawia stan skóry, włosów i paznokci.

Wazne Informacje:

Sposób użycia: Stosować doustnie, w czasie jedzenia. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Działania niepożądane: Rzadkie niegroźne zaburzenie ze strony układu pokarmowego oraz łagodne zaburzenie neurowegetatywne (nie powodujących konieczności odstawienia leku). Preparat nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych objawów niepożądanych, należy skonsultować się z lekarzem. Ostrzeżenia: Należy poinformować lekarza w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu, ciąży, podejrzenia ciąży lub karmienia piersią. Stosowanie preparatu w okresie karmienia piersią nie jest zalecane.

Oceń to post