Essetrax

YOUR EXISTING AD GOES HERE

Podstawowe skladniki:

fosfolipidy z nasion soi,

Postać leku:

kapsułki

YOUR EXISTING AD GOES HERE

Nazwa międzynarodowa:

Zamienniki:

Działanie:

Właściwości uzupełniające dietę w składniki wpływające korzystnie na funkcjonowanie wątroby, uzupełniające dietę w składniki przyspieszające odnowę komórek wątroby,

Wskazania:

W celu wspomagania utrzymania prawidłowych funkcji wątroby i dróg żółciwych oraz poprawy funkcjonowania wątroby w stanach po uszkodzeniach spowodowanych alkoholem, substancjami toksycznymi lub innymi czynnikami.

Wazne Informacje:

Sposób użycia. Stosować doustnie. Dorośli 2 kapsułki 2 razy dziennie w trakcie posiłku. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.Ostrzeżenia: Należy poinformować lekarza w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Należy poinformować lekarza o schorzeniach nerek i/lub wątroby, skazie krwotocznej. Zaleca się ostrożność podczas stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.

Oceń to post