Remens

Podstawowe skladniki:

Cimicifuga D1, Sanguinaria D6, Aristolochia D6, Sepia D12, Lachesis D12,

Postać leku:

krople doustne

Nazwa międzynarodowa:

Zamienniki:

Działanie:

Właściwości łagodzące zespół napięcia przedmiesiączkowego, normalizuje cykl miesiączkowy, łagodzi dolegliwości w okresie menopauzy,

Wskazania:

Wspomagająco przy zaburzeniach cyklu miesiączkowego, zespole napięcia przedmiesiączkowego, zespole klimakterycznym, w przewlekłym zapaleniu śluzówki macicy. 

Wazne Informacje:

Sposób użycia: Doustnie. W zaburzenia cyklu miesiączkowego dorośli i młodzież: 10 kropli 3 razy dziennie przez 3 miesiące. W zespole napięcia przedmiesiączkowego: dorośli i młodzież 10 kropli 3 razy dziennie przez 3 miesiące. W przewlekłych zapalnych chorobach kobiecych narządów płciowych: dorośli i młodzież 10 kropli 3 razy dziennie przez 3 miesiące. Zespół klimakteryczny: 10 kropli 3 razy dziennie przez 6 miesięcy. Ostrzeżenia: należy poinformować lekarza w przypadku gdy jest się uzależniona od alkoholu. Ze względu na obecność alkholu leku nie stosuje się u osób od niego uzależnionych. Należy także poinformować lekarza w przypadku ciąży, podejrzenia ciąży i karmieniu piersią. Lek stosuje się ostrożnie w okresie ciąży i karmienia piersią.

Oceń to post
Dodaj komentarz 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *