Sole mineralne

Podstawowe skladniki:

jodek potasu, chlorek potasu, selenometionina, dwuglicerynian żelaza, aminokwasowy chelat chromu, aminokwasowy chelat cynku, aminokwasowy chelat magnezu, aminokwasowy chelat manganu, aminokwasowy chelat miedzi, aminokwasowy chelat wapnia,

Postać leku:

tabletki

Nazwa międzynarodowa:

Zamienniki:

Działanie:

uzupełnia niedobory minerałów, wzmacnia organizm, zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu,

Wskazania:

Przy niedoborze soli mineralnych. Osoby będące na diecie dla zapewnienia równowagi organizmu. Uzupełnienie soli mineralnych, które organizm traci wraz z potem podczas wysiłku fizycznego.

Wazne Informacje:

Sposób użycia: Preparat do przyjmowania doustnego, przeznaczony dla osób dorosłych. Dawkowanie: 2 do 3 tabletek dziennie, najlepiej w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Działania niepożądane: Po dużych dawkach mogą wystąpić zaburzenia żołądkowo-jelitowe oraz objawy związane z nadmiernym nagromadzeniem się soli mineralnych w organizmie. Ostrzeżenia: należy poinformować lekarza w przypadku gdy ma się nadwrażliwość na składniki preparatu, choruje się na schorzenia nerek, kamicę nerkową, schorzenia wątroby, masz podwyższony poziom wapnia we krwi, podwyższony poziom magnezu, masz podwyższony poziom wapnia w moczu, przyjmujesz antybiotyki (szczególnie tetracykliny) lub inne preparaty zawierające związki mineralne. Jeśli jest się lub podejrzewa się, że jest się w ciąży lub karmi się piersią.

Oceń to post
Dodaj komentarz 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *