Vismed Multi

Podstawowe skladniki:

chlorek wapnia, chlorek magnezu, wodorofosforan dwusodowy, cytrynian sodu, chlorek potasu, chlorek sodu, hialuronian sodu,

Postać leku:

krople do oczu

Nazwa międzynarodowa:

Zamienniki:

Działanie:

Właściwości chroniące, nawilżające i powlekające powierzchnię oka,

Wskazania:

Do nawilżania oczu w przypadku uczucia suchego oka, pieczenia, zmęczenia oczu oraz innych drobnych dolegliwości nie związanych ze zmianami patologicznymi, wywołanymi na przykład przez kurz, dym, suche powietrze, klimatyzację, wiatr, zimno, intensywną pracą przy komputerze lub używanie szkieł kontaktowych.

Wazne Informacje:

Sposób użycia. Stosować miejscowo, do worka spojówkowego. 1-2 krople do każdego oka lub według zaleceń lekarza. Uwaga! Vismed Multi może być używany do 3 miesięcy od pierwszego otwarcia. Uwaga! W przypadku stosowania innych leków okulistycznych zalecane jest zachowanie co najmniej 15 minutowej przerwy pomiędzy kolejnymi aplikacjami. Krople Vismed Mulit powinny być stosowane jako ostatnie. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Oceń to post
Dodaj komentarz 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *